X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití nebudou některé jeho funkce funkční (poskytovaní služeb, relevantní reklama, analýza navštěvnosti). Pokud nesouhlasíte klikněte ZDE (zobrazí se prázdná stránka).

Menu
košík
0
kategorie

Pětiporcová

  Tyto produkty jsou určeny pro cestovní kanceláře, penziony a hotely, popřípadě i podniky, kterým záleží na udržení vysokého stravovacího standardu i spokojenosti zaměstnanců a zákazníků. Také je využijí skupiny cestovatelů, případně pořadatelé jednorázových akcí. Díky dlouhé trvanlivosti a skladovatelnosti v pokojové teplotě ( až do +29°C) je obzvláště oblíben u outdoorových a expedičních cestovních kanceláří.

  Způsob balení po 5 porcích, kdy omáčka a maso jsou baleny odděleně, umožňuje při finálním aranžování jídel dosažení vysokého estetického standardu. Tato jídla tak dosahují nejen vysoké chuťové, ale i estetické kvality.

  Sortiment tohoto produktu je takřka neomezený. Záleží jen na Vás a Vašich zákaznících jaké jídlo si objednáte. Nabízíme Vám také možnost přípravy pokrmů podle Vámi zvolených receptur. Veškerá jídla jsou vařena čerstvě na objednávku, vždy podle konkrétních potřeb a přání odběratelů. Samozřejmostí je, že i z našeho dalšího sortimentu lze vše navařit jako pětiporcový produkt.

Složení a charakteristika chuti produktů: ZDE

Objednávat lze telefonicky nebo e-mailem:

Jan Hotovec - Expres menu BRNO
mobil: +420 602 790 431
e-mail: h.hotovec@seznam.cz
www.expresmenubrno.cz , www.jidlosnadno.cz

               
minimální množství:    30 porcí od jednoho druhu
termín dodání:     minimálně 14 dní

Tyto produkty se nevyrábí na sklad, ale pouze na objednávku.

Tato kategorie neobsahuje žádné produkty