Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
X
počet produktů: 0
cena: 0,00 CZK (0 EUR)
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek

Přihlásit k odběru

>

 

Prodejny
produkty v akci
Masové koule s basmati a rajskou omáčkou
původní cena: 189,00 CZK (7.56 EUR)
170,00 CZK (6.8 EUR)
Hovězí JERKY
původní cena: 139,00 CZK (5.56 EUR)
125,00 CZK (5 EUR)
Krůtí JERKY
původní cena: 79,00 CZK (3.16 EUR)
71,10 CZK (2.84 EUR)
Zipper bag 22x35 cm
původní cena: 25,00 CZK (1 EUR)
22,00 CZK (0.88 EUR)
Krůta na slanině, rýže se zeleninou
původní cena: 99,00 CZK (3.96 EUR)
79,20 CZK (3.17 EUR)

Získaná ocenění a certfikáty

Ocenění

  Naše produkty se prosadili v soutěži Česká chuťovka. Vepřové na žampionech získalo v roce 2013 ocenění „Dobrý tuze-mský potravinářský výrobek - Česká chuťovka 2013.“ Rok před tím již získala ocenaní Svíčková na smetaně ocenění „Dobrý tuzemský potravinářský výrobek - Česká chuťovka 2012.“ 

  Hlavním smyslem soutěže „Česká chuťovka“ je podpora tradičních hodnot v českém potravinářství. Ocenění značkou Chuťovky má zároveň pomoct spotřebitelům lépe se orientovat na českém trhu, pokud hledají potravinu, která je vyrobena z ověřitelných českých surovin a zaručeně dobře chutná! Značku Dobrý tuzemský potravinářský výrobek „Česká chuťovka,“ uděluje vždy na podzim hodnotitelská komise nezávislých odborníků, disponujících vysokým kreditem. Odborným garantem soutěže je Výzkumný ústav potravinářský Praha, v.v.i., v jehož sídle se každoročně v září hodnocení uskutečňuje. Tento renomovaný ústav také samotné hodnocení soutěže organizuje a řídí a zabezpečuje tak vysokou míru její regulérnosti.

  Od začátku se snažíme maximálně využívat české dodavatele surovin. Pokud je to možné, tak je hledáme v našem regionu. Našim dlouhodobým cílem je vytvářet takový produkt, za který se nebudeme muset stydět. Jsme hrdí na to, že byl náš výrobní postup ofi-ciálně patentován.

Certifikáty

EXPRES MENU znamená bezpečnou stravu v každé situaci.

Abychom byli schopni 100% garantovat bezpečnost našich výrobků, necháváme si pravidelně testovat naše výrobky Zdravotním ústavem v Hradci Králové. Pro zobrazení dokumentů klikněte na níže uvedené odkazy.

Testy na bezlepkovost

Mikrobiologické a biologické ukazatele

Doba spotřeby 3 roky