Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
X
počet produktů: 0
cena: 0,00 CZK (0 EUR)
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek

Přihlásit k odběru

 

Prodejny
produkty v akci
K - Vepřové s mrkví s bramborem
původní cena: 105,00 CZK (4.2 EUR)
94,50 CZK (3.78 EUR)
Hovězí JERKY
původní cena: 139,00 CZK (5.56 EUR)
125,00 CZK (5 EUR)
K - Kuře na paprice s těstovinou
původní cena: 105,00 CZK (4.2 EUR)
94,50 CZK (3.78 EUR)
Vepřové s knedlíkem a zelím
původní cena: 179,00 CZK (7.16 EUR)
161,00 CZK (6.44 EUR)
Žemlovka s jablky a skořicí
původní cena: 119,00 CZK (4.76 EUR)
107,00 CZK (4.28 EUR)

Získaná ocenění a certfikáty

Ocenění

  Naše produkty se prosadili v soutěži Česká chuťovka. Vepřové na žampionech získalo v roce 2013 ocenění „Dobrý tuze-mský potravinářský výrobek - Česká chuťovka 2013.“ Rok před tím již získala ocenaní Svíčková na smetaně ocenění „Dobrý tuzemský potravinářský výrobek - Česká chuťovka 2012.“ 

  Hlavním smyslem soutěže „Česká chuťovka“ je podpora tradičních hodnot v českém potravinářství. Ocenění značkou Chuťovky má zároveň pomoct spotřebitelům lépe se orientovat na českém trhu, pokud hledají potravinu, která je vyrobena z ověřitelných českých surovin a zaručeně dobře chutná! Značku Dobrý tuzemský potravinářský výrobek „Česká chuťovka,“ uděluje vždy na podzim hodnotitelská komise nezávislých odborníků, disponujících vysokým kreditem. Odborným garantem soutěže je Výzkumný ústav potravinářský Praha, v.v.i., v jehož sídle se každoročně v září hodnocení uskutečňuje. Tento renomovaný ústav také samotné hodnocení soutěže organizuje a řídí a zabezpečuje tak vysokou míru její regulérnosti.

  Od začátku se snažíme maximálně využívat české dodavatele surovin. Pokud je to možné, tak je hledáme v našem regionu. Našim dlouhodobým cílem je vytvářet takový produkt, za který se nebudeme muset stydět. Jsme hrdí na to, že byl náš výrobní postup ofi-ciálně patentován.

Certifikáty

EXPRES MENU znamená bezpečnou stravu v každé situaci.

Abychom byli schopni 100% garantovat bezpečnost našich výrobků, necháváme si pravidelně testovat naše výrobky Zdravotním ústavem v Hradci Králové. Pro zobrazení dokumentů klikněte na níže uvedené odkazy.

Testy na bezlepkovost

Mikrobiologické a biologické ukazatele

Doba spotřeby 3 roky